Oznamy na aktuálny týždeň

LITURGICKÝ KALENDÁR
na 2. týždeň v cezročnom období v roku „B“
Farnosť sv. Kríža v Devíne

Nedeľa 17.01. 2. nedeľa v cezročnom období "B" -
Pondelok 18.01. Pondelok v 2. týždni CZR -
Utorok 19.01. Utorok v 2. týždni CZR -
Streda 20.01. Svätého Šebastiána, mučeníka -
Štvrtok 21.01. Svätej Agnesy, panny a mučenice -
Piatok 22.01. Svätého Vincenta, diakona a mučeníka, ľ.s. -
Sobota 23.01. Sobota v 2. týždni CZR -
Nedeľa 24.01. 3. nedeľa v cezročnom období "B" -
  • (z) - zastupovaná
  • od 1. januára až do 24. januára 2021 sú pozastavené verejné slávenia bohoslužieb